výkonně projektový manažer(ka) v Třinci

8COMMERCE je třinecká firma, která pomáhá prodávat online zboží do celé Evropy (a trochu i USA) – na rozdíl od Amazonu v EXPANDO to dělá přes internetové obchody .Poskytujeme platformu online shopu, znalosti i marketing v jednom balíčku tak, aby se naši klienti mohli soustředit na svůj hlavní byznys – co nakoupit a za kolik prodat.
Dokážeme spustit eshop i rozjet online marketing do 12 zemí světa (např. před rokem to bylo jenom 8). Naši klienti prodají ročně zboží za stovky milonů a my jim v tom aktivně pomáháme. Každý měsíc musíme odmítnout další 2-3 eshopy, které by s námi chtěly prodávat, ale my na to nemáme kapacity. Firma existuje už 15 let, ale pořád rosteme.
Od nového roku hledám do Třince kolegu do pozice seniorního projektového manažera, někoho, kdo se nebojí vzít odpovědnost a výsledky celého teamu a už má něco za sebou. Někoho, se kterým budu komunikovat na denní bází – rád dávám prostor, jednám otevřeně a dokážu se podělit o úspěšné výsledky. Možná tě přesvědčí můj Linkedin a reference lidí, co se mnou pracovali.
CO BYCH POTŘEBOVAL?
Hledám někoho, kdo bude na denní bázi řídit projekty, posouvat celou firmu strategicky kupředu v těchto oblastech
  • dohled nad projekty
  • procesy ve firmě
  • alokace zdrojů
  • komunikaci s klienty
Ale nehledám super(wo)man, zpočátku budu poblíž a část věcí si můžu nechat pod sebou.
CO CHCEM UDĚLAT?
Team stojí na dobrých lidech, kteří se nebojí odpovědnosti a ve své oblasti jsou experty (online marketing, zákaznická podpora, programování apod.), proto nehledám vyloženě odborníka v této oblasti. Spíše někoho, koho baví procesy a řízení lidí v tom nejlepším slova smyslu.
JAKÁ JE VIZE?
 
Chci, aby 8COMMERCE zásadně pomáhalo větším prodejcům (nejenom z ČR) získávat obraty ze zahraničí tak, jak se nám to daří dosud. S pomocí chytrých technologických řešení a automatizovaného marketingu efektivně zvyšovat obraty. Růst spolu s úspěchy našich klientů, ale být zároveň otevřený pro nové.
CO NABÍZÍM?
 
  • odměnu a bonus za úspěch
  • práci na zajímavých věcech
  • svobodu i odpovědnost
  • práci se mnou
Klíčové pro mě je, abychom spolu měli chemii, sdíleli stejné hodnoty a společnou vizi.
Co dál?
 
Napiš mi prosím, proč si myslíš, že bys to měl(a) být zrovna ty.  Co by tě v práci naplňovalo a kam se chceš posunout. Potom se můžeme potkat a promluvit si o naší spolupráci.


2777 x zobrazeno

1 komentář: „výkonně projektový manažer(ka) v Třinci“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *