Nepochopitelné VYPRODÁNO ve Werk Areně

aktualizováno 23.2.

Dneska jsem chtěl na hokej v Třinci a už podruhé jsem zůstal stát u prázdných pokladen. Nedostal jsem se do Werk areny z důvodů z důvodu vyprodání všech dostupných lístků. Vyprodáno prý bylo letos už 11x v premiérové sezoně. Praská ale opravdu stadion ve švech?

Níže je foto, kde je reálně vidět obsazenost sedadel na zápase proti Plzni:

IMG_4277

 

Dnes proti Brnu už někteří diváci  při hlášení „VYPRODÁNO“  pískají, protože se jím politika klubu nelíbí. Opravdu je tak složité vymyslet systém, kdy by šly např. 5 min po začátku zápasu do dodatečného prodeje 50% lístků na stání s možností si sednout na prázdná sedadla? Nebo permanentky propadnou po 10. minutě s možností získat za ně lístek na stání?

Ano, vím, že dnes je spuštěn systém 2% slevy při odhlášení lístku přes Ticketportal, ale upřímně většina lidí (a zaměstnanců) permanentky dostala darem nebo levněji, takže systém očividně nefunguje – den před zápasem jsem žádný lístek na Ticketportalu nenašel. Možná je cesta funguje na Kometě, která za 5 odhlášených zápasů dostane fanoušek rovnou dres – je otázkou zda je to atraktivitou ceny nebo touhou ke klubu.

Myslím, že na prázdná místa doplácí atmosféra při zápasech, bufety i chybějící fanoušci, kteří by svůj tým rádi viděli. Hokejisti mohou získat mnohem větší podporu z hlediště, fanoušci jsou spokojeni a podpoří klub v dobách, kdy se mu nedaří

. Stačí se podívat, jak se to dělá jinde ve světě. Ono by možná stačilo dát na web čas od kolika se lístky prodávají nebo telefonní číslo (to jediné, které jsem našel mi zvedne paní ve staré Werk areně). Aréna je na světové úrovni, ale je škoda, že někdo nedělá dobře svou práci.7678 x zobrazeno

5 komentářů: „Nepochopitelné VYPRODÁNO ve Werk Areně“

 1. Je to pouze věc nezájmu klubu. Ad1 . Člověk který je v práci a nemůže se dostavit na hokej , si své místo uhradil, a klub to má tím pádem zaplaceno a neřeší to, i když by mohl vydělat dvakrát. Klub nezajímá podpora fanoušků. Je to business. Ad2 . Návštěvník nemající permici je podle pernamentkářů podčlověk a nepatří na stadion. Proč? Řešil jsem to s asi desítkou pernamentkářů a ti si jako správní goroli stojí za svým, slovy „JO SE ZA TO ZAPUAČIU TAK ČYMU BY TAM MIOU ŠEDEČ KDOŠI INŠY“ aniž by si uvědomil že si danou židli nekoupil , jen pronajal , a už vůbec ho nezajímá že hokejisté mají slabou podporu pro jeho neúčast a neúčast náhodných fans pro nemožnost koupit si lístek na dané zbytečně prázdné místo. Pak není divu že přijede protihráč se silnějším , plně vyprodaným hledištěm a Třinec ostudně bečí. Chyba je na obou stranách, jak klubu tak nevoli pernamentkářů. Ideální řešení je prvních 10 minut rezervace (každý se opozdí, chápeme) a pak doprodej volných míst. Tak asi tolik.

 2. Souhlas, ani nemá cenu to psát. Pak se tu objeví existence jako Skudrzik, Kobliha, Piskorz či jiný super fanda a ten tě chce inzultovat nebo poslat za názor policii…

 3. Systém pro fans na odhlášení permic funguje, ale je si myslím zdlouhavý, sám sem nemohl na Bolku, ale prokousávat se mi systémem nechtělo, navíc to nejde udělat „instatně“, ale musí se před prvním použitím počkat na ověření přes mail HCO, kde to min. 2 dny trvá… Sleva 2% na permicu je fajn, ale člověk na to musí myslet dopředu, což mi vadí, když nejdu na jediný zápas za sezonu a rozhodnu se tak dopoledne před zápasem… Prostě to nejde…

  A to s propadnutím premice, upřímně, asi jste nikdy permici nevlastnil, že? Já osobně jsem byl tak na 5 zápasech včas, protože prostě nestíhám, proto mám remici, že jdu na hokej kdy JÁ chci, ne že dojdu na stadion a tam mi řeknou sorry, nepřišel jste včas… To je naprosto proti logice permanentky jako takové!!

  Chyba není v lidech, co ty permice mají, ale v akci, kterou HC spustilo k jejich prodeji, to že si každý mohl koupit permice 2, aby se napnil stadion… Proto taky na novou sezonu je vše jinak a permice jsou dražší… Za to zdražení můžou ti, kteří jí mají a nechodí…

  Příští sezonu bude na některé zápasy 3000 lidí a zas budou něteří kafrat, že je to špatně…

  A ještě jedna věc, co vám bránilo se před odchodem z domova podívat na ticketportal a zjistit, že je vyprodáno? Navíc, když už jste jednou „splakal nad výdělkem“?

 4. Zdravím,

  systém už nějakou dobu vymyšlený je. A a běží. Stačí se zaregistrovat a odhlašovat permice, když vím, že nepůjdu. Systém propadnutí permice po 10min je myslím špatný. Včera jsem nestihnul první třetinu, a celkem by mě sralo, kdyby mi tam někdo seděl.

 5. Takhle to dělá třeba, student agency. Když nedojdeš 5 minut před plánovaným odjezdem, tak ti můžou prodat tvé zaplacené místo. Což se mně zdá jako hloupost, protože když si to místo zaplatíš tak je prostě tvoje ať dojdeš kdy chceš. Tady je to stejné, prostě když mám zaplacené místo, tak je moje a může být klidně prázdné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *